O FIRMIE
 
PRODUKTY
SŁOIKI I ZAKRĘTKI
WKŁADY
ZNICZE
ŚWIECE RZEźBIONE
 
OFERTA
REGULAMIN
KONTAKT
 
 Szukaj produktu
Zaawansowane »
 Zaloguj się
LOGIN
HASŁO
Zapomniałeś hasła?

Regulamin - zasady sprzedaży

 • Zamówienie realizowane w sklepie www.artal.pl realizowane są przez firmę:

  "ARTAL" PPH Wacław Iwankowicz
  Adres korespondencyjny:
  ul. Robotnicza 4
  59-400 Jawor

 • Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wpisanie danych osobowych zamawiającego (imię i nazwisko, adres wysyłki, adres e-mail lub numer telefonu) do formularza rejestracyjnego.

 • Firma "ARTAL"zastrzega sobie prawo potwierdzenia złożonego przez Państwa zamówienia drogą telefoniczną bądź e-mailową.Ceny podane na stronie www.artal.pl są cenami orientacyjnymi. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen bez powiadomienia i odmowy realizacji bez podania przyczyny. Cena ostateczne (wystawiona na fakturze) będzie podana w potwierdzeniu zamówienia bądź telefonicznie.

 • Płatność za przesyłki odbywa się za pobraniem lub przelewem na nasze konto firmowe po otrzymaniu faktury mailem bądź faksem.

 • Wysyłany towar jest pakowany w dobrze zabezpieczone pudełka oraz paczki, co gwarantuje że dotrze on do Klienta w nie naruszonym stanie.
  Przed wysłaniem towar jest sprawdzany, w celu uniknięcia błędów.

 • Każdy Klient który posiada konto w naszym sklepie ma możliwość sprawdzenia statusu złożonego zamówienia. W tym celu należy zalogować się w e-sklepie na stronie www.artal.pl a następnie przy wykorzystaniu funkcjonującego na stronach mechanizmu sprawdzić status realizacji złożonego uprzednio zamówienia.


 • W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu. Możliwe jest to poprzez e-mail: artal@artal.pl lub telefonicznie tel/fax: (0-76) 871-13-55 .

  Problemy technicze prosze zgłaszać pod e-mail: artal@artal.pl

  Zamówienia zrealizowanego nie można anulować.