Regulamin

Regulamin - zasady sprzedaży

Zamówienie realizowane w sklepie www.artal.pl realizowane są przez firmę:

“ARTAL” PPH Wacław Iwankowicz
Adres korespondencyjny:
ul. Robotnicza 4
59-400 Jawor

Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wpisanie danych osobowych zamawiającego (imię i nazwisko, adres wysyłki, adres e-mail lub numer telefonu) do formularza rejestracyjnego.

Firma “ARTAL” zastrzega sobie prawo potwierdzenia złożonego przez Państwa zamówienia drogą telefoniczną bądź e-mailową. Ceny podane na stronie www.artal.pl są cenami orientacyjnymi. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen bez powiadomienia i odmowy realizacji bez podania przyczyny. Cena ostateczne (wystawiona na fakturze) będzie podana w potwierdzeniu zamówienia bądź telefonicznie.

Płatność za przesyłki odbywa się za pobraniem lub przelewem na nasze konto firmowe po otrzymaniu faktury mailem bądź faksem.

Wysyłany towar jest pakowany w dobrze zabezpieczone pudełka oraz paczki, co gwarantuje że dotrze on do Klienta w nie naruszonym stanie.
Przed wysłaniem towar jest sprawdzany, w celu uniknięcia błędów.

Każdy Klient który posiada konto w naszym sklepie ma możliwość sprawdzenia statusu złożonego zamówienia. W tym celu należy zalogować się w e-sklepie na stronie www.artal.pl a następnie przy wykorzystaniu funkcjonującego na stronach mechanizmu sprawdzić status realizacji złożonego uprzednio zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu. Możliwe jest to poprzez e-mail: artal@artal.pl lub telefonicznie tel/fax: (0-76) 871-13-55 .

Problemy techniczne proszę zgłaszać pod e-mail: artal@artal.pl

Zamówienia zrealizowanego nie można anulować.